Тетяна Бурак

Тетяна Бурак працює радником з питань захисту прав споживачів фінансових послуг у Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» з березня 2017 року. Вона веде всі проекти та ініціативи із захисту прав та підвищення фінансової обізнаності споживачів фінансових послуг.

З 2015 року по 2017 року пані Бурак працювала в Департаменті стратегії та реформування Національного банку України. Вона координувала діяльність з виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, Цільову команду реформ фінансового сектору, роботу з надання технічної підтримки з боку міжнародних донорських організацій та трансформаційні проекти у співпраці з ЄБРД.

Пані Бурак має 9 років досвіду роботи у сфері банківського та фінансового сектору і 5 років досвіду у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг. Вона очолювала роботу з впровадження змін та управління проектами в таких авторитетних організаціях як Укрсіббанк (BNP Paribas Group), ПРАВЕКС-БАНК (Intesa Sanpaolo Group) та Anheuser-Busch InBev.

back to top