Катерина Єрошенко

Професійні інтереси: адвокація, соціальна робота в громаді, партисипативні дослідження, забезпечення доступу до правової допомоги в громаді, розвиток лідерства в громаді, співпраця громади та поліції, забезпечення права на доступ до медичної допомоги в місцях несвободи, впровадження та моніторинг імплементації міжнародних стандартів у діяльність поліції.

З 2019 року – організовує діяльність Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя. З 2014 року координує проекти та програми у ВБО «Українська фундація правової допомоги». Зокрема, координує напрями імплементації міжнародних стандартів у сфері забезпечення прав людини в поліцейській діяльності, захисту права на доступ до медичної допомоги затриманих та засуджених осіб, розвитку мереж провайдерів безоплатної правової допомоги в громадах, адвокації права на доступ до безоплатної правової допомоги. З 2016 року залучена експертка Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» в діяльності експертної групи з розвитку співпраці провайдерів безоплатної правової допомоги у місцевих громадах, зокрема, в межах моделювання програм надання безоплатної правової допомоги.

Залучена до діяльності Ради з розвитку спільноти громадських радників в Україні, а також є авторкою тренінгового модулю «Адвокація та комунікація» в межах навчального курсу для громадських радників.

Старша викладачка кафедри соціальної роботи та практичної психології Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістерська програма «Соціальна робота» із сертифікатом фахівця із зв’язків з громадськістю.
Має досвід проведення якісних та кількісних соціологічних досліджень.

Брала участь у кількох волонтерських ініціативах та програмах професійного обміну в Данії, Шрі Ланці та Сполучених Штатах Америки.

back to top